Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
34236

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, parka pozioma znaczków za 2,50 zł lewy z błędem "plama przy literze Ł w ZŁ"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1274 B
Mi.1422
40 PLN
Biete
34237

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 2,50 zł z błędem "plama nad kciukiem"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1274 B
Mi.1422
50 PLN
Biete
34238

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
Biete
34239

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275 ark. (1275B1)
Mi.1423
100 PLN
Biete
34240

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z rzadkim błędem "dodatkowa lotka w rakiecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.1277 B1
Mi.1425
100 PLN
Biete
34241

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
Biete
34242

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1279
Mi.1427
55 PLN
Biete
34243

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z klasycznym, rzadkim błędem na poz.20 "rozdwojony czub na głowie orła", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1279 B1
Mi.1427
200 PLN
Biete
34244

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1279B1
Mi.1427
100 PLN
Biete
34245

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
Biete
34246

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
30 PLN
Biete
34247

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
Biete
34248

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1279MK
Mi.1427
50 PLN
Biete
34249

1963 XX-lecie LWP, znaczek za 1,35 zł. z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1281 B1
Mi.1429
120 PLN
Biete
34250

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, makulatura znaczków za 1,55 zł. z obróconym kolorem czerwonym - napis POLSKA lekko skośnie idzie ku górze, a w cyfrach nominału kolor czerwony ucieka pozostawiając coraz więcej białego, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1282 MK
Mi.1430
400 PLN
Biete
34251

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z niekatalogowanym błędem "zniekształcone 2 w 2,50"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.1283 B
Mi.1431
100 PLN
Biete
34252

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kasowany makulaturowy znaczek za 2.50 zł. ze znacznym przesunięciem kolorów szaroczarnego i niebieskozielonego (napisu i wozu bojowego) w pionie, gwarancja i oznaczenie MK Walocha.

Fi.1283 MK
Mi.1431
300 PLN
Biete
34253

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 3 zł. z niekatalogowanym błędem "owalna plama obok ZŁ", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1284 B
Mi.1432
80 PLN
Biete
34254

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
Biete
34255

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria czysta w parkach pionowych z pustopolami na górze.

Fi.1286-88
Mi.1434-36
180 PLN
Biete
34256

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław.

Fi.1286Np, 1287Np
Mi.1434DD, 1435DD
8 000 PLN
Biete
34257

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
Biete
34258

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
Biete
34259

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
Biete
34260

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
Biete
34261

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
15 PLN
Biete
34262

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
Biete
34263

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie.

Fi.1288
Mi.1436
15 PLN
Biete
34264

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolami na górnym marginesie i nazwą wydania.

Fi.1288
Mi.1436
40 PLN
Biete
34265

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, narożnikowa parka pionowa znaczków za 6,50 zł, górny z błędem "plama pod rakietą" na poz.16; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.1288 B
Mi.1433
200 PLN
Biete
34266

1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.1289-98 ark.
Mi.1437-46
400 PLN
Biete
34267

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1289x
Mi.1437
30 PLN
Biete
34268

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
Biete
34269

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
Biete
34270

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "dodatkowy luk na kopule" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1294B1
Mi.1442
40 PLN
Biete
34271

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
Biete
34272

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
15 PLN
Biete
34273

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
Biete
34274

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
Biete
34275

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
Biete