14590 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
14591 |
| 240 PLN | |
14592 |
| 1 000 PLN | |
14593 |
| 450 PLN | |
14594 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
14595 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
14596 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
14597 |
| 2 000 PLN | |
14598 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
14599 |
| 1 000 PLN | |
14600 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
14601 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
14602 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13). | Fi.22b ark. Mi.22b |
| 20 000 PLN | |
14603 |
| 340 PLN | |
14604 |
| 550 PLN | |
14605 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka. | Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5 Mi.23K, 27K, 28K |
| 2 000 PLN | |
14606 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
14607 |
| 300 PLN | |
14608 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 900 PLN | |
14609 |
| 900 PLN | |
14610 |
| 180 PLN | |
14611 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
14612 |
| 30 PLN | |
14613 |
| 80 PLN | |
14614 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
14615 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
14616 |
| 120 PLN | |
14617 |
| 1 900 PLN | |
14618 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
14619 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN | |
14620 |
| 200 PLN | |
14621 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
14622 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.25No Mi.25IK |
| 900 PLN | |
14623 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
14624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
14625 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN | |
14626 |
| 70 PLN | |
14627 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 20 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a Mi.25I B10 |
| 140 PLN | |
14628 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
14629 |
| 30 PLN | |