11932 |
1971 Miasta i wsie - symbole patriotyzmu (Order Odrodzenia Polski I klasy), przesunięta barwa czerwona (w górę i w lewo); dla porównania dołączono kartę wydrukowaną prawidłowo; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp481 MK |
| 80 PLN | |
11933 |
1971 Miasta i wsie - symbole patriotyzmu (Order Krzyża Grunwaldu II klasy), przesunięta barwa czarna (w górę i w prawo); dla porównania dołączono kartę wydrukowaną prawidłowo; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp483 MK |
| 80 PLN | |
11934 |
1971 turystyka - Siedlce, całostka z niespasowanym drukiem kolorów widocznym na znaku opłaty, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp491MK |
| 80 PLN | |
11935 |
1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.Cp492 MK |
| 500 PLN | |
11936 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, karta z katalogowany błędem na znaku opłaty "przerwa w ramce pod P w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp502 B1 |
| 50 PLN | |
11937 |
1972 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.72. | Fi.Ck51 |
| 40 PLN | |
11938 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 80 PLN | |
11939 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74. | Fi.Ck56 |
| 40 PLN | |
11940 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73. | Fi.Ck56 |
| 40 PLN | |
11941 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 70 PLN | |
11942 |
1973 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, koperta krzywo złożona, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck57MK |
| 85 PLN | |
11943 |
1973 Międzynarodowy Młodzieżowy Maraton Filatelistyczny, całostka bez druku barwy szarej, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp552MK |
| 500 PLN | |
11944 |
1973 komplet 7 kart Rok Nauki Polskiej ostemplowanych 13.X kasownikiem okolicznościowym z okazji 200 rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej w pierwszym dniu obiegu całostek. | Fi.Cp588-94 |
| 40 PLN | |
11945 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
11946 |
1974 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem zaproszenia na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp599, 599I |
| 32 PLN VERKAUFT | |
11947 |
1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami z okazji Dnia Olimpijczyka. | Fi.Cp599I |
| 40 PLN | |
11948 |
1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji w Igrzyskach Olimpijskich, karta z nadrukiem na rewersie "Z okazji Dni Olimpijczyka 74 ...", skasowana stemplem okolicznościowym. | Fi.Cp599I |
| 50 PLN | |
11949 |
1974 wystawa filatelistyczna "Warszawa XXX", całostka z trzykrotnym drukiem barwy czarne; jednym prawidłowym i przesuniętym w barwie szarej i ledwie widocznym szczątkowym praktycznie bez farby, na odwrocie znaczek z kasownikiem, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp613MK |
| 1 200 PLN | |
11950 |
1974 30-lecie SB i MO, kartka z odwróconym i przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp618MK |
| 600 PLN | |
11951 |
1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-). | Fi.Cp626-47 |
| 100 PLN | |
11952 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
11953 |
1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie w Amsterdamie, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami. | Fi.Cp629I |
| 40 PLN | |
11954 |
| 40 PLN | |
11955 |
1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000. | Fi.Ck61 |
| 40 PLN | |
11956 |
1976 karty pocztowe czyste, rocznik - 14 sztuk (Fi.45.-). | Fi.Cp648-61 |
| 35 PLN | |
11957 |
| 20 PLN | |
11958 |
| 30 PLN | |
11959 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami. | Fi.Cp650I |
| 30 PLN | |
11960 |
| 40 PLN | |
11961 |
1976 Drzwi Płockie - ochrona zabytków, sygnatura VIII-76; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp658 |
| 40 PLN | |
11962 |
1977 koperta z sygnaturą XII 77. | Fi.Ck62 |
| 40 PLN | |
11963 |
1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |
11964 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 60 PLN | |
11965 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp667 |
| 40 PLN | |
11966 |
| 30 PLN | |
11967 |
| 30 PLN | |
11968 |
1977 karta z prywatnym dodrukiem - "XV LECIE KLUBU OLIMPIJCZYKA PZF 1962-1977". | Fi.Cp667 |
| 40 PLN | |
11969 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78. | Fi.Cp668 |
| 30 PLN | |
11970 |
| 30 PLN | |
11971 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp677 |
| 25 PLN | |