Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Portomarken

10639

Fi.D3
40 PLN
10640

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
50 PLN
10641

Fi.D3
50 PLN
10642

Fi.D3
60 PLN
10643

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.D3
40 PLN
10644

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Ryblewski.

Fi.D3
60 PLN
10645

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.21(71) "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja Mikstein, Gryżewski, z opisem pozycji Krawczyk.

Fi.D3 B
150 PLN
10646

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 37 z błędem "scieta C", fgwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.D3 B5
100 PLN
10647

1919 wydanie krakowskie, ośmioblok znaczków z nadrukiem formy IID z poz. 25/38, znaczek z poz. 37 z błędem "ścięte C", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.D3B5
750 PLN
10648

Fi.D4I
1 600 PLN
10649

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 20, fotoatest Petriuk.

Fi.D4I
1 200 PLN
10650

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
10651

Fi.D5
2 000 PLN
10652

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 57, poziome zagięcie widoczne od strony gumowanej, fotoatest Petriuk.

Fi.D5
1 500 PLN
10653

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 60, fotoatest Berbeka.

Fi.D5
2 000 PLN
10654

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.D6
100 PLN
10655

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 30 h. z nadrukiem formą IIA poz.6, gwarancja Danowski z sygnaturą SM i opisem Mikstein.

Fi.D7
Mi.P6
6 000 PLN
10656

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 41, nakład 270 sztuk, fotoatest Berbeka.

Fi.D7
4 000 PLN
10657

Fi.D8
1 000 PLN
10658

Fi.D8
900 PLN
10659

Fi.D8
1 000 PLN
10660

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 60, gwarancja z oznaczeniem Łaszkiewicz i fotoatest American Philatelic Expertizing Service.

Fi.D8
1 000 PLN
10661

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 32 na wycinku, piękny stan, gwarancja i opis Landre.

Fi.D9
Mi.P12
300 PLN
10662

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.D9
120 PLN
10663

1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem.

Fi.D13
55 PLN
10664

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", wydanie w walucie koronowej, seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim w czworoblokach; bardzo dobry stan zachowania (Fi.312.-).

Fi.D13-21
Mi.P13-21
240 PLN
10665

1919 róg obfitości, seria w czworoblokach.

Fi.D13-21
200 PLN
10666

1919 róg obfitości, unikalny projekt znaczka autorstwa W. Skoczylasa w dużym formacie (dla porównania czworoblok znaczków po prawej stronie) bez nominału, projekt ten jest prezentowany w Polskich znakach Pocztowych, dobry stan zachowania, fotoatest Walocha.

Fi.D13P
7 500 PLN
10667

Fi.D15
120 PLN
10668

Fi.D15
55 PLN
10669

Fi.D15
55 PLN
10670

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", znaczek za 5 (h) z bardzo silną drugostronną odbitką druku (abklatsch) na gumie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.D15
120 PLN
10671

Fi.D17
60 PLN
10672

Fi.D18
55 PLN
10673

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", parka nieząbkowanych znaczków za 100 (h) na cienkim prążkowanym pionowo papierze (Fi.100.-), tak jak wydano bez gumy; gwarancja Schmutz.

Fi.D20I nz
Mi.20y U
100 PLN
10674

1919 znaczek z (co ciekawe i rzadkie), lekko przesuniętym wedle siebie w pionie, podwójnym abklaczem. Intrygującym jest fakt, że niemal identyczny błąd (podwójny abklacz przesunięty w pionie) występuje także na D22.

Fi.D21
65 PLN
10675

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", parka pozioma znaczków za 2 (f) bez perforacji pionowej pomiędzy znaczkami, niewielka podlepka u góry pośrodku między znaczkami - u Fischera niekatalogowane; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.D23 MK
150 PLN
10676

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", wydanie w walucie markowej, seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim; bardzo dobry stan zachowania (Fi.60.-).

Fi.D23-31
Mi.P22-30
60 PLN
10677

1919 róg obfitości, seria.

Fi.D23-31
50 PLN
10678

1919 róg obfitości, seria.

Fi.D23-31
60 PLN