Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
9274 |
1973 karnet a okazji "Światowej Wystawy Filatelistycznej POLSKA 73" zawierający reprodukcje znaczków okolicznościowych poczty amerykańskiej i polskiej. | |
| 80 PLN | |
9275 |
1974 rocznik kopert FDC (bez bl.92a(47a), bl.92b(47b), bl.93(48), bl.94(49); Fi.66.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 70 PLN | |
9276 |
1974 rocznik znaczków czystych (Fi.115.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 90 PLN | |
9277 |
1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 223,60 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2148-2273 Mi.2296-2420 |
| 180 PLN | |
9278 |
1974 rośliny w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, znaczek z niekatalogowanym błędem w postaci nie dodruku dolnego znaczka z ostatniego rzędu w arkuszu, tak zwany suchy druk minimalną ilością farby, błąd przypadkowy występujący być może tylko w jednym arkuszu na 10 znaczkach, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.2149MK Mi.2297 |
| 500 PLN | |
9279 |
1974 Dzień Zwycięstwa, znaczek za 1,50 zł z przesuniętą barwą niebieską i szarą, dla porównania znaczek wydrukowany prawidłowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2165 MK Mi.2313 |
| 300 PLN | |
9280 |
1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, czworoblok znaczków z bloku z górnym marginesem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2168+2169 Mi.2315+2316 |
| 20 PLN | |
9281 |
1974 sławne polskie żaglowce, znaczek bez druku barwy zielonej i oliwkowej. | Fi.2170MK2 Mi.2317 |
| 700 PLN | |
9282 |
1974 zestaw 3 artystycznie ilustrowanych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce żeglarskiej; temat - ŻEGLARSTWO. | Fi.2171 Mi.2318 |
| 30 PLN | |
9283 |
1974 trasa łazienkowska w Warszawie, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2177 ark. Mi.2327 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
9284 |
1974 XIX Międzynarodowy Kongres Ogrodniczy w Warszawie, czysty znaczek za 5 zł z błędem na poz.39 "prawe ramię litery Y zakończone szpiczasto"; gwarancja i opis. | Fi.2189 B2 Mi.2336 |
| 60 PLN | |
9285 |
1974 polski drzeworyt ludowy, narożny znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.2203 Mi.2350 |
| 25 PLN | |
9286 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, bloki. | Fi.bl.92a, b Mi.Bl.57, 58 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
9287 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok z błędem "wcięcie w drugim 0 w nominale", gwarancja i oznaczenie. | Fi.bl.92aB1 |
| 20 PLN | |
9288 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok ostemplowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.92b(47b) Mi.Bl.57 |
| 35 PLN | |
9289 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok ząbkowany z błędem "ścięte prawe ramię litery A w MIĘDZYNARODOWA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.92b(47b) B1 Mi.Bl.57 |
| 40 PLN | |
9290 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok ząbkowany z błędem "ścięte prawe ramię litery A w MIĘDZYNARODOWA". | Fi.bl.92b B1 Mi.Bl.57 |
| 40 PLN | |
9291 |
1974 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RFN, bloki. | Fi.bl.93-4 Mi.Bl.59-60 |
| 25 PLN | |
9292 |
1974 Bloki z błędami B1. Blok 92a wcięcie w drugim 0 oraz spiczaste zakończenie "Ł", a blok 92b ścięte ramię "A" w "Międzynarodowa". | Fi.bl92a, b B1 Mi.Bl.57-8 |
| 50 PLN | |
9293 |
1974 Egipt, polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ w ramach operacji pokojowych, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem. | |
| 30 PLN | |
9294 |
1974 listownik dla przesyłek wojskowych polskiej misji przy ONZ w Egipcie. | |
| 30 PLN | |
9295 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2272 + 4x2273) zawierający znaczki wydane z okazji VII Zjazdu PZPR, skasowane w dniu wejścia do obiegu - 8.XII stemplem okolicznościowym "VII ZJAZD PZPR WARSZAWA PKiN 8-XII-1975" odciśniętym również na okładce; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.6i (2272-73) Mi.2419-20 |
| 60 PLN | |
9296 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2246 + 4x2247) - zawierający znaczki z serii Telewizyjne filmy dziecięce; dobry stan zachowania. | Fi.6l (2246-47) Mi.2393-94 |
| 80 PLN | |
9297 |
1975 nowodruk w postaci bloczka z okazji 25-lecia Polskiego Związku Filatelistów. | Fi.2148-50ND |
| 10 PLN | |
9298 |
1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 90 PLN | |
9299 |
1975 rocznik kopert FDC (bez bl.96(52) i bl.97(53); Fi.93,70). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 150 PLN | |
9300 |
1975 Sokoły, znaczki za 1 zł i 1,50 zł komplet parek i trójek w układach: zwykłym i odwrotnym, czyste. | Fi.2207-10 Mi.2354-57 |
| 100 PLN | |
9301 |
1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej. | Fi.2215 Mi.2362 |
| 120 PLN | |
9302 |
1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, górna cześć arkusza z parką znaczków rozdzieloną przywieszką. | Fi.2215 Mi.2362 |
| 150 PLN | |
9303 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2216-9 ark. Mi.2363-6 |
| 526 PLN VERKAUFT | |
9304 |
1975 Konferencja Międzynarodowej Unii Radioamatorskiej w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty na górnym rzędzie. | Fi.2222 ark. Mi.2368 |
| 50 PLN | |
9305 |
1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem na lewym marginesie.Rzadkie bez śladów zszywek na pustopolu. | Fi.2223-4 Mi.2370-1 |
| 10 PLN | |
9306 |
1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem. | Fi.2223-4 Mi.2370-1 |
| 10 PLN | |
9307 |
1975 100.rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, seria: dwie parki znaczków z pustopolem z lewej strony, parka z pustopolami u dołu, czyste. | Fi.2223-28 Mi.2370-75 |
| 50 PLN | |
9308 |
1975 100 rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka znaczków z pustopolami, na pustopolach dziurki po zszywaczu. | Fi.2225-6 Mi.2372-3 |
| 20 PLN | |
9309 |
1975 sesja Międzynarodowego Instytutu Statystycznego w Warszawie, arkusz sprzedażny. | Fi.2249 ark. Mi.2396 |
| 71 PLN VERKAUFT | |
9310 |
1975 50-lecie polskiego znaczka lotniczego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2251-2 ark. Mi.2398-9 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
9311 |
1975 Międzynarodowy Rok Ochrony Zabytków, znaczki za 1 i 1,50 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek pięciu sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie - tu ten sam numer na obydwu wartościach, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; rzadko oferowany zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania; czyste. | Fi.2266-67 Mi.2413-14 |
| 240 PLN | |
9312 |
1975 FDC - "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź". | Fi.2268 Mi.2415 |
| 20 PLN | |
9313 |
1975 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź 75", arkusz sprzedażny. | Fi.2268 ark. Mi.2415 |
| 45 PLN VERKAUFT | |