Die Auktion endet am 02.12.2024

Auctionen 116. Volksrepublik Polen 1952-1989

56170

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
56171

25 PLN
56172

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
56173

20 PLN
56174

30 PLN
56175

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej.

25 PLN
56176

30 PLN
56177

30 PLN
56178

25 PLN
56179

65 PLN
56180

1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
56181

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
56182

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
56183

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z niespasowanym drukiem barw.

Fi.2880MK
Mi.3028
250 PLN
56184

Fi.2881-4 ark.
Mi.3029-32
200 PLN
56185

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
56186

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
56187

Fi.2918MK
Mi.3066
75 PLN
56188

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
200 PLN
56189

Fi.bl.129 (85) B1
Mi.Bl.99
40 PLN
56190

1986 karnet z pozdrowieniami z okazji 350. rocznicy poczty szwedzkiej od 350 tysięcy członków PZF.

40 PLN
56191

120 PLN
56192

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
350 PLN
56193

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
56194

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
56195

1987 Malarstwo Polskie - Leon Wyczółkowski, arkusze czyste znaczków, w arkuszu znaczka za 10 zł (Fi.2935) trzy katalogowane błędy: B1, B2, B3; dobry stan zachowania.

Fi.2934-39
Mi.3082-87
500 PLN
56196

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
56197

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
56198

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
108 PLN
56199

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska".

Fi.2951-2 ark.(2952B1)
Mi.3099-100
30 PLN
56200

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
56201

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
56202

1987 Wojna Obronna 1939, znaczek z błędem "uszkodzona litera L", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
56203

1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
56204

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
56205

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
56206

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
56207

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
56208

Fi.2983 MK1
Mi.3131
300 PLN
56209

Fi.2983 MK2
Mi.3131
300 PLN