56170 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
56171 |
| 25 PLN | |
56172 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
56173 |
| 20 PLN | |
56174 |
| 30 PLN | |
56175 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 25 PLN | |
56176 |
| 30 PLN | |
56177 |
| 30 PLN | |
56178 |
| 25 PLN | |
56179 |
| 65 PLN | |
56180 |
1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
56181 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
56182 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
56183 |
1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z niespasowanym drukiem barw. | Fi.2880MK Mi.3028 |
| 250 PLN VERKAUFT | |
56184 |
1986 polska żegluga bałtycka - promy, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, na dolnych marginesach pustopola. | Fi.2881-4 ark. Mi.3029-32 |
| 200 PLN | |
56185 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 40 PLN | |
56186 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
56187 |
1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 75 PLN | |
56188 |
1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2921-6 ark. Mi.3069-74 |
| 200 PLN | |
56189 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, blok za 40+15 zł na znaczku za 25 zł błąd "zdwojenie napisu ROGALIN", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.129 (85) B1 Mi.Bl.99 |
| 40 PLN | |
56190 |
1986 karnet z pozdrowieniami z okazji 350. rocznicy poczty szwedzkiej od 350 tysięcy członków PZF. | |
| 40 PLN | |
56191 |
1986-94 poczet królów i książąt polskich, zestaw znaczków wydań z różnych roczników. | |
| 120 PLN | |
56192 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2928-33 ark. Mi.3076-81 |
| 350 PLN | |
56193 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
56194 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 170 PLN | |
56195 |
1987 Malarstwo Polskie - Leon Wyczółkowski, arkusze czyste znaczków, w arkuszu znaczka za 10 zł (Fi.2935) trzy katalogowane błędy: B1, B2, B3; dobry stan zachowania. | Fi.2934-39 Mi.3082-87 |
| 500 PLN | |
56196 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN | |
56197 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
56198 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III Mi.3099-100 |
| 108 PLN VERKAUFT | |
56199 |
1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska". | Fi.2951-2 ark.(2952B1) Mi.3099-100 |
| 30 PLN | |
56200 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2952 B1 Mi.3100 |
| 20 PLN | |
56201 |
1987 Wojna obronna 1939 roku, znaczek z błędem "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA". | Fi.2965B1 Mi.3113 |
| 10 PLN | |
56202 |
1987 Wojna Obronna 1939, znaczek z błędem "uszkodzona litera L", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2967B1 Mi.3115 |
| 30 PLN | |
56203 |
1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2967B1 Mi.3115 |
| 30 PLN | |
56204 |
1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek obok korony", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2981 B2 Mi.3129 |
| 40 PLN | |
56205 |
| 15 PLN | |
56206 |
| 15 PLN | |
56207 |
| 15 PLN | |
56208 |
1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym w LEWO - ramka zachodzi na druk stalorytu. Oznaczenie według katalogu Fischera - MK 1. | Fi.2983 MK1 Mi.3131 |
| 300 PLN | |
56209 |
1987 poczet królów polskich, znaczek z przesunietym drukiem ramki w PRAWO (staloryt pozostaje właściwie scentrowany w stosunku do ząbkowania). Błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. Do specjalizacji wydania. | Fi.2983 MK2 Mi.3131 |
| 300 PLN | |