Die Auktion endet am 02.12.2024

Auctionen 114. Volksrepublik Polen 1944-1952

29275

Fi.407
Mi.439
25 PLN
29276

1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, czworoblok.

Fi.407
Mi.439
30 PLN
29277

1946 rocznica manifestu lipcowego, kasowany znaczek za 3 zł. czytelnie unieważniony w Kaliszu miesiąc po wycofaniu z obiegu.

Fi.407
Mi.439
40 PLN
29278

1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, parka.

Fi.407
Mi.439
10 PLN
29279

1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, znaczek stemplowany kasownikiem Warszawa 20 - Sejm.

Fi.407
50 PLN
29280

Fi.407 nz
Mi.439 U
700 PLN
29281

Fi.407nz
Mi.439U
1 400 PLN
29282

Fi.407nz
Mi.439U
700 PLN
29283

1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, znaczek cięty, gwarancja Schmutz.

Fi.407nz
Mi.439U
600 PLN
29284

1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, znaczek cięty.

Fi.407nz
Mi.439U
600 PLN
29285

Fi.407nz
Mi.439U
850 PLN
29286

Fi.408a
Mi.441a
40 PLN
29287

1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł - makulaturowy znaczek wydrukowany na fałdzie papieru, kasowany; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.408a
Mi.441a
80 PLN
29288

Fi.408a, b
Mi.441a, b
40 PLN
29289

Fi.408a, b
Mi.441a, b
125 PLN
29290

1946 Będzin, odmiany kolorów, papierów.

Fi.408a, b
Mi.441a, b
40 PLN
29291

Fi.408a MK
Mi.441a
750 PLN
29292

1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł ciemnoszarobrązowy o kontrastowym rysunku i ciemnym tle na papierze średnim drzewnym gładkim, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.XVI. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę powtarzalna usterka "przecięta pionowo litera s w 20 szt.", czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.408b
Mi.441b
90 PLN
29293

Fi.409
Mi.442
36 PLN
29294

Fi.409MK
Mi.442
120 PLN
29295

1946 płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, 6 zł ząbkowanie ZL10¾ czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.409a
Mi.442
72 PLN
29296

1946 zamek w Lanckronie, znaczek z prywatnym ząbkowaniem.

Fi.410
Mi.443
40 PLN
29297

Fi.410 B
Mi.443
50 PLN
29298

1946 Zabytki architektury - zamek w Lanckoronie, znaczek za 10 zł z błędem na poz.9 "plamka nad zamkiem", niewielkie ukośne sfałdowanie papieru; gwarancja i opis Walocha.

Fi.410 B1
Mi.443
50 PLN
29299

Fi.411
Mi.444
70 PLN
29300

1946 7. rocznica obrony Poczty Polskiej w Gdańsku, znaczek z błędem "plamka nad dźwigiem", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.411B1
Mi.444
50 PLN
29301

1946 7. rocznica obrony poczty polskiej w Gdańsku, znaczek z błędem "plama nad dźwigiem", gwarancja i opis Walocha.

Fi.411B1
Mi.444
80 PLN
29302

1946 7. rocznica obrony Poczty Polskiej w Gdańsku, znaczek z błędem "plamka nad dźwigiem".

Fi.411B1
Mi.444
70 PLN
29303

1946 Komisja Edukacji Narodowej,luzak z serii.

Fi.412
Mi.445
60 PLN
29304

1946 Komisja Edukacji Narodowej, pasek znaczków z bloku (Fi.800.-).

Fi.412+413+414
Mi.445+446+447
600 PLN
29305

1946 Komisja Edukacji narodowej, seria narożnikowa.

Fi.412-4
Mi.445-7
240 PLN
29306

1946 Komisja Edukacji narodowej, seria.

Fi.412-4
Mi.445-7
170 PLN
29307

1946 Komisja Edukacji Narodowej, trzy serie w dolnych paskach arkusza.

Fi.412-4
Mi.445-7
600 PLN
29308

1946 Komisja Edukacji Narodowej, górne i dolne paski z arkuszy z napisami, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.412-4
Mi.445-7
900 PLN
29309

1946 Komisja Edukacji Narodowej, seria.

Fi.412-4
Mi.445-7
200 PLN
29310

Fi.412-4
Mi.445-7
180 PLN
29311

1946 Komisja Edukacji Narodowej, seria w czworoblokach.

Fi.412-4
Mi.445-7
600 PLN
29312

1946 Komisja Edukacji Narodowej, seria w ozdobnych arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie.

Fi.412-4 ark.
Mi.445-7
1 500 PLN
29313

Fi.412-14
Mi.445-47
800 PLN
29314

Fi.412-14
Mi.445-47
600 PLN