21615 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
21616 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
21617 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
21618 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
21619 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
21620 |
1948 trzy walczące orły, 22 kartki z kompletem ilustracji, dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 il.1-22 |
| 1 600 PLN | |
21621 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; ostemplowana grzecznościowo datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
21622 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
21623 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp107 |
| 45 PLN | |
21624 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
21625 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
21626 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
21627 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
21628 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK. | Fi.Cp108 |
| 60 PLN | |
21629 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
21630 |
| 30 PLN | |
21631 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 4. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
21632 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
21633 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 10. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
21634 |
1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp[103 |
| 30 PLN | |
21635 |
1949 koperta z lekkimi zagnieceniami na marginesach. | Fi.Ck11 |
| 50 PLN | |
21636 |
1949 koperta z hasłem propagandowym B. | Fi.Ck12I |
| 35 PLN VERKAUFT | |
21637 |
1949 koperta z hasłem propagandowym A. | Fi.Ck12I |
| 60 PLN VERKAUFT | |
21638 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII 48. | Fi.Cp109I |
| 30 PLN VERKAUFT | |
21639 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
21640 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
21641 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
21642 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z II walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 2 kropki); karta wysłana 9.8 z Krynicy do Rabki; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 50 PLN | |
21643 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15. | Fi.Cp109II |
| 15 PLN VERKAUFT | |
21644 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14. | Fi.Cp109II |
| 15 PLN | |
21645 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
21646 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura XII.49 - piąty nakład; dofrankowana znaczkami z nadrukiem "groszy" 3 typu, wysłana 22.2.1951 z Krakowa do Gdańska Oliwy; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II, 519, 521 Mi.650, 653 |
| 40 PLN | |
21647 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlew stereotypowy) - odmiana a: wszystkie linijki odbite równomiernie, zakończenie "1" kanciaste; czysta w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp110 IBa |
| 200 PLN | |
21648 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 19 mm, wysokość kreski 8,5 mm, wysłana 13-4 z miejscowości Łobez do Przecławia. | Fi.Cp110 IIb |
| 100 PLN | |
21649 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 4. | Fi.Cp110Aa |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21650 |
| 80 PLN | |
21651 |
| 80 PLN | |
21652 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
21653 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
21654 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 4. | Fi.Cp110IAa |
| 90 PLN | |