21495 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 63 - Polski Czerwony Krzyż, nadruk typ I. | Fi.Cp89I |
| 400 PLN VERKAUFT | |
21496 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 60, nadruk typ I. | Fi.Cp89I |
| 140 PLN VERKAUFT | |
21497 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 56, nadruk typ I. | Fi.Cp89I |
| 140 PLN | |
21498 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55 - Jan Matejko "Wernyhora", wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku II (gruby), czysta. | Fi.Cp89II |
| 200 PLN | |
21499 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp89II |
| 150 PLN | |
21500 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 4, nadruk typ II, plamki. | Fi.Cp89II |
| 90 PLN | |
21501 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 3, nadruk typ II, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21502 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 37, nadruk typ II. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21503 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21504 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21505 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21506 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 17, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21507 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 44, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21508 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
21509 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40. | Fi.Cp90 |
| 1 700 PLN | |
21510 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 38. | Fi.Cp90 |
| 1 700 PLN | |
21511 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Walocha. | Fi.Cp90I |
| 1 500 PLN | |
21512 |
| 160 PLN | |
21513 |
1945 formularz służbowy na przedwojennej kopercie pocztowej z wydrukowanym znakiem opłaty z Edwardem Rydzem - Śmigłym na przesyłki lotnicze (Ck9), znak opłaty zadrukowany czarną belką, dobry stan zachowania. | Fi.Cfpu |
| 400 PLN | |
21514 |
1945 całostka typu II na kartonie z z hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp91IIz |
| 271 PLN VERKAUFT | |
21515 |
1945 całostka typu I na kartonie x z hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp91Ix |
| 200 PLN | |
21516 |
1945 całostka typu I na kartonie y z hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp91Iy |
| 300 PLN VERKAUFT | |
21517 |
1945 formularz pocztówkowy z stemplem opłaty gotówkowej i hasłem propagandowym g. | Fi.Cp91W |
| 280 PLN VERKAUFT | |
21518 |
1945 formularz pocztówkowy z stemplem opłaty gotówkowej i hasłem propagandowym c. | Fi.Cp91W |
| 352 PLN VERKAUFT | |
21519 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
21520 |
1945 wydanie prowizoryczne łódzkie. | Fi.Cp91Ł |
| 70 PLN | |
21521 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy z hasłem propagandowym 7b. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
21522 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Hanny koło Włodawy z hasłem propagandowym 2, ze stemplem prowizorycznym typu lubelskiego, gwarancja M.Wysocki | Fi.Cp92, 362 |
| 90 PLN | |
21523 |
1945 całostka typu I z hasłem propagandowym 1a. | Fi.Cp92I |
| 195 PLN VERKAUFT | |
21524 |
| 140 PLN | |
21525 |
1945 całostka typu II z hasłem propagandowym 8. | Fi.Cp92II |
| 150 PLN VERKAUFT | |
21526 |
1945 całostka typu II z hasłem propagandowym 7b. | Fi.Cp92II |
| 185 PLN VERKAUFT | |
21527 |
1945 pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na kartonie seledynowym. | Fi.Cp93 |
| 65 PLN | |
21528 |
1945 kartka na papierze kremowym. | Fi.Cp93 |
| 50 PLN | |
21529 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym długości 31,7 mm (typ 1); dofrankowana i wysłana 30.3.46 z Sochaczewa do Łodzi, znaki opłaty unieważnione datownikiem prowizorycznym. | Fi.Cp94A typ1 |
| 20 PLN | |
21530 |
1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu o różnych długościach sygnatur. | Fi.Cp94A typ1, 2 |
| 90 PLN | |
21531 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarym. | Fi.Cp94A typ 2 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
21532 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarym. | Fi.Cp94A typ2 |
| 40 PLN | |
21533 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym na kartonie szarym. | Fi.Cp94B |
| 80 PLN | |
21534 |
| 35 PLN | |