Die Auktion beginnt am 19.04.2024

Auctionen 110. Ganzsachen

40454

1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, dofrankowana koperta z pieczątką Polskiego Związku Motorowego w Jakuszycach wysłana 8.6.69 jako polecona ze Szklarskiej Poręby do Warszawy, datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania. UWAGA nie mylić z całostką z dodrukiem adresu PZMot w Warszawie!

Fi.Ck46
40 PLN
40455

1967 Jacht na jeziorach mazurskich, karta o sygnaturze I.-72, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp316
50 PLN
40456

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.68.

Fi.Cp316
25 PLN
40457

Fi.Cp316
25 PLN
40458

Fi.Cp316
25 PLN
40459

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VII.68.

Fi.Cp316
25 PLN
40460

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.69.

Fi.Cp316
25 PLN
40461

Fi.Cp316
25 PLN
40462

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą III.69.

Fi.Cp316
25 PLN
40463

Fi.Cp316
25 PLN
40464

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą IX.69.

Fi.Cp316
25 PLN
40465

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.70.

Fi.Cp316
25 PLN
40466

Fi.Cp316
25 PLN
40467

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą III.70.

Fi.Cp316
25 PLN
40468

Fi.Cp316
25 PLN
40469

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VI.70.

Fi.Cp316
25 PLN
40470

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VI.71.

Fi.Cp316
25 PLN
40471

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą IV.71.

Fi.Cp316
25 PLN
40472

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VII.71.

Fi.Cp316
25 PLN
40473

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.72.

Fi.Cp316
25 PLN
40474

Fi.Cp316
25 PLN
40475

Fi.Cp316
20 PLN
40476

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
75 PLN
40477

Fi.Cp380MK
500 PLN
40478

Fi.Cp393MK
120 PLN
40479

1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w górę drukiem barwy jasnoniebieskiej.

Fi.Cp393MK
180 PLN
40480

1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, unikalne autorskie projekty znaku opłaty (dwa egzemplarze) i całej całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitki z archiwum po projektancie.

Fi.Cp395P
6 000 PLN
40481

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot", sygnatura (I.69).

Fi.Ck47
10 PLN
40482

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
40483

1969 40-lecie PLL "Lot", koperta bez druku barwy granatowej - brak nominału oraz elementów samolotu, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Ck47B1
400 PLN
40484

1969 I. Olimpiada Gołębi Pocztowych w Katowicach, barwa czarna (część upierzenia gołębia, napisy i rysunki) przesunięta w górę, sprawiająca wrażenie podwójnego druku; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp404 MK
200 PLN
40485

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
70 PLN
40486

Fi.Cp460
20 PLN
40487

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
40488

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
40489

1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp501MK
30 PLN
40490

Fi.Cp502MK
30 PLN
40491

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
40492

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.74.

Fi.Ck56
50 PLN
40493

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74.

Fi.Ck56
50 PLN