40374 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 8 z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 20 PLN | |
40375 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 19 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 20 PLN | |
40376 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 20 PLN | |
40377 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 20 PLN | |
40378 |
1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 19a (Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Łączności w Warszawie) na części karty na odpowiedź z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.5.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 40 PLN | |
40379 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 20b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
40380 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN VERKAUFT | |
40381 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
40382 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 13a z hasłem propagandowym 18b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN | |
40383 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 1 z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
40384 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 13 z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
40385 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 16b z hasłem propagandowym 18 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
40386 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 16B z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 20 PLN | |
40387 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 6 z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
40388 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 3 z hasłem propagandowym 20b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
40389 |
1954 MAKULATURA - SZACHY wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr", co niespotykane, nadruku stempelkiem typu 10 (Opole) dokonano na makulaturowej karcie z sygnaturą III.53, zwraca uwagę, że na lewej części całostki widnieje hasło propagandowe 19, a z prawej strony początkowy fragment hasła 22; dodatkową ciekawostkę stanowi to, że treść stanowią posunięcia w korespondencyjnie prowadzonej partii szachów!!! wysłano 11.7.55 z Brzegu do Gdańska, makulatura innej karty tego wydania jako chorągiewka worka pocztowego Fi.800.-; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 MK |
| 1 200 PLN | |
40390 |
1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 20 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp137 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
40391 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XI.57. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
40392 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą V.58. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
40393 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą I.58. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
40394 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-). | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |
40395 |
| 40 PLN | |
40396 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VII-1957, czysta. | Fi.Ck21 |
| 50 PLN | |
40397 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
40398 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą V-1961. | Fi.Ck21 |
| 60 PLN | |
40399 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą II-1962. | Fi.Ck21 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
40400 |
1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1963. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
40401 |
1957 koperta lotnicza z błędem "brak linii poziomych przy sygnaturze". | Fi.Ck21B1 |
| 80 PLN | |
40402 |
| 80 PLN | |
40403 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
40404 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
40405 |
1958 koperta Tytus Chałbiński wysłana 28.5.60 z miejscowości Łubnice do Cieplic Śląskich, dobry stan zachowania. | Fi.CK25 |
| 40 PLN | |
40406 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
40407 |
| 140 PLN | |
40408 |
1958 wycinanki ludowe, całostka z sygnaturą drugiego nakładu XI.58. | Fi.Cp151I |
| 90 PLN VERKAUFT | |
40409 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
40410 |
| 60 PLN | |
40411 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
40412 |
| 500 PLN | |
40413 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |