36221 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36222 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36223 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36224 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36225 |
| 160 PLN | |
36226 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36227 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36228 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
36229 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |
36230 |
1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg. | Fi.Cp2II |
| 80 PLN | |
36231 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | Fi.Cp77, 284 |
| 150 PLN | |
36232 |
| 15 PLN | |
36233 |
| 15 PLN | |
36234 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
36235 |
| 15 PLN | |
36236 |
| 15 PLN | |
36237 |
| 15 PLN | |
36238 |
| 15 PLN | |
36239 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania. | Fi.Cp82 |
| 80 PLN | |
36240 |
| 50 PLN | |
36241 |
| 1 200 PLN | |
36242 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
36243 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia). | Fi.Cp85 |
| 120 PLN | |
36244 |
| 30 PLN | |
36245 |
| 30 PLN | |
36246 |
| 30 PLN | |
36247 |
| 30 PLN | |
36248 |
| 30 PLN | |
36249 |
| 30 PLN | |
36250 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
36251 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
36252 |
| 45 PLN | |
36253 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
36254 |
| 45 PLN | |
36255 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
36256 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
36257 |
| 50 PLN | |
36258 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
36259 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita. | Fi.Cp86 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
36260 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 41 - Romańszczyzna Strzelno, Rotunda św.Prokopa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |