10608 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 15 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
10609 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP. | Fi.34 Mi.33 |
| 230 PLN | |
10610 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 1 200 PLN | |
10611 |
| 700 PLN VERKAUFT | |
10612 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
10613 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
10614 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 425 PLN VERKAUFT | |
10615 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
10616 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.35 Mi.34 |
| 450 PLN | |
10617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 207 PLN VERKAUFT | |
10618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z" (Fi. 800.-), piękny stan zachowania, gwarancja firmowa Gryżewski, Mikstein, ćwiertnia, z opisem. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 900 PLN | |
10619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35B2 Mi.34 |
| 700 PLN | |
10620 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 350 PLN | |
10621 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 17 z charakterystycznie silnie uszkodzonymi literami P w POCZTA i POLSKA, gwarancja i oznaczenie. | Fi.36B18 Mi.35 |
| 800 PLN | |
10622 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13, gwarancja Jungjohann, Petriuk. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
10623 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 900 PLN | |
10624 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 700 PLN | |
10625 |
| 1 500 PLN | |
10626 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
10627 |
| 25 PLN | |
10628 |
| 25 PLN | |
10629 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
10630 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
10631 |
1919 wydanie krakowskie - BIELITZ OSTERR.SCHLES., oryginalnie użyty dnia 4.II.19 znaczek za 25/80 hal., dodatkowo niewielkie uszkodzenia nadruku, szczególnie P w POCZTA, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 150 PLN | |
10632 |
| 1 000 PLN | |
10633 |
| 1 000 PLN | |
10634 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym stemplowany na kopercie z Cieszyna. | Fi.38No Mi.48K |
| 360 PLN | |
10635 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 z błędem "uszkodzone AA", gwarancja Petriuk. | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 1 440 PLN VERKAUFT | |
10636 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym KRAKÓW 1, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz.. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
10637 |
| 140 PLN | |
10638 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.40 Mi.38 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
10639 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 180 PLN | |
10640 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, piękny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein. | Fi.40 No Mi.38 |
| 5 500 PLN | |
10641 |
| 11 000 PLN | |
10642 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40B3 Mi.38 |
| 600 PLN | |
10643 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z usterką "uszkodzona prawa stopa litery A w POLSKA", duże podlepki, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak. | Fi.41 Mi.39 |
| 80 PLN | |
10644 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein i Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
10645 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
10646 |
| 80 PLN | |
10647 |
| 70 PLN | |