Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
29473 |
1924 orzeł w wieńcu, kolorowa frankatura znaczków jednego wydania na liście poleconym z Borysławia do Wiednia. | Fi.183-7 |
| 40 PLN | |
29474 |
1924 orzeł w wieńcu, niegumowana cięta próba arkuszowa bez kreślenia czerwonym tuszem. | Fi.183P |
| 200 PLN | |
29475 |
1924 Orzeł w wieńcu, dwie próby znaczków za 3 gr., jasnopomarańczowa na cienkim papierze i pomarańczowa na średnim, kreślone, gwarancja. | Fi.184 P Mi.203 |
| 350 PLN | |
29476 |
1924 Orzeł w wieńcu, próba znaczka za 5 gr. w jednym z odcieni zieleni, lekko kreślona, gwarancja Schmutz. | Fi.185 P Mi.204 |
| 150 PLN | |
29477 |
1924 orzeł w wieńcu, list firmowy z Katowic 21.5.25 do Niemiec, kolorowa frankatura znaczków jednego wydania. | Fi.185-8 |
| 30 PLN | |
29478 |
1924 orzeł w wieńcu, cięta niegumowana próba arkuszowa w kolorze definitywnym kreślona czerwonym tuszem, gwarancja Schmutz. | Fi.185P |
| 100 PLN | |
29479 |
1924 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Warszawa - Kraków nr 1. | Fi.186 Mi.205 |
| 60 PLN | |
29480 |
1924 Orzeł w wieńcu, próba znaczka za 10 gr. w kolorze definitywnym na cienkim papierze, ledwo widocznie kreślona, sygnowana, gwarancja. | Fi.186 P Mi.205 |
| 150 PLN | |
29481 |
1924 Orzeł w wieńcu, próba znaczka za 10 gr. w kolorze definitywnym na średnim papierze, kreślona, sygnowana, gwarancja. | Fi.186 P Mi.205 |
| 150 PLN | |
29482 |
1924 orzeł w wieńcu, list polecony z Żychlina do Wiednia. | Fi.186, 187 Mi.205, 206 |
| 25 PLN | |
29483 |
1924 list polecony z małej miejscowości Świr (dzisiaj na Białorusi) 2.X.24 do USA. | Fi.186, 192 Mi.205, 211 |
| 40 PLN | |
29484 |
1924 orzeł w wieńcu, cięta niegumowana próba arkuszowa w kolorze definitywnym kreślona czerwonym tuszem, gwarancja Schmutz. | Fi.186P |
| 100 PLN | |
29485 |
1924 kartka pocztowa nadana w ambulansie pocztowym na trasie Ławoczne - Lwów nr 381. | Fi.187 |
| 80 PLN | |
29486 |
1924 Orzeł w wieńcu, próba znaczka za 15 gr. w kolorze definitywnym na cienkim papierze, kreślona, sygnowana s.Kski, gwarancja. | Fi.187 P Mi.206 |
| 150 PLN | |
29487 |
1924 orzeł w wieńcu, znaczek z podwójną perforacją poziomą na dolnym marginesie. | Fi.187MK Mi.206 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
29488 |
1924 orzeł w wieńcu, cięta niegumowana próba arkuszowa w kolorze definitywnym kreślona czerwonym tuszem, gwarancja Schmutz. | Fi.187P |
| 100 PLN | |
29489 |
1924 orzeł w wieńcu, niegumowana cięta próba arkuszowa bez kreślenia czerwonym tuszem. | Fi.187P |
| 200 PLN | |
29490 |
1924 list polecony z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie do konsulatu polskiego w Pradze. | Fi.188, 192, 208II |
| 25 PLN | |
29491 |
1924 orzeł w wieńcu, niegumowana cięta próba arkuszowa kreślona czerwonym tuszem, próba z grupy rzadszych tego wydania, gwarancja. | Fi.189P |
| 620 PLN VERKAUFT | |
29492 |
1924 Orzeł w wieńcu, 30 gr - frankatura pojedyncza, list wysłany 2.III.1925 z Krakowa do Zurychu; koperta firmowa: "KEROSEN" SPÓŁKA NAFTOWA Z OGR. ODP. KRAKÓW; temat - ROPA NAFTOWA. | Fi.190 Mi.209a |
| 30 PLN | |
29493 |
1924 orzeł w wieńcu, niegumowana cięta próba arkuszowa bez kreślenia czerwonym tuszem, próba z grupy rzadszych tego wydania. | Fi.190P |
| 480 PLN | |
29494 |
1924 orzeł w wieńcu, znaczek w kolorze fioletowo niebieskim na wycinku listu obiegowego z Żodzisk, gwarancja. | Fi.190a Mi.209b |
| 350 PLN | |
29495 |
1924 Stanisław Wojciechowski, znaczek wklejony w miejsce uszkodzonego znaczka w arkuszu na tak zwany "okienkowy". | Fi.193 Mi.212 |
| 110 PLN | |
29496 |
1924 Stanisław Wojciechowski prezydent RP, czysty znaczek za 1 zł. , piękny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.193 Mi.212 |
| 550 PLN | |
29497 |
1924 Stanisław Wojciechowski, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.193 Mi.212 |
| 400 PLN | |
29498 |
1924 Stanisław Wojciechowski, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.193 Mi.212 |
| 450 PLN | |
29499 |
1924 Stanisław Wojciechowski - prezydent RP, cięty znaczek za 1 zł., bardzo rzadki bez unieważnienia - odręcznego lub poprzez odbicie jednego z sześciu rodzajów stempla, takie pochodzące z pogiętych arkuszy makulaturowych znaczki były wykorzystywane w wewnętrznym obiegu poczty, mimo widocznego na froncie zgięcia egzemplarz ten jest ponadprzeciętnie ładny, gwarancja. | Fi.193 nz Mi.212 U |
| 3 600 PLN | |
29500 |
1924 Stanisław Wojciechowski, składany list polecony za pobraniem wysłana z Warszawy 10.2.28 z Gazety Rolniczej do Szadka, ciekawe i rzadkie, znaczek uszkodzony narożnik ju w chwili naklejania na list, w środku znaczek opłaty stemplowej. | Fi.193, 208 Mi.212, 236 |
| 90 PLN | |
29501 |
1924 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, widokówka (Złoty Róg) wysłana 14.IX z Konstantynopola do Warszawy, nieodległy, ale stosunkowo rzadki kierunek wysyłki. | |
| 80 PLN | |
29502 |
1925 list polecony z Stanisławowa do Wiednia. | Fi.183, 190, 192 Mi.202, 209, 211 |
| 35 PLN | |
29503 |
1925 kartka z wykorzystaniem całostki z roku 1920 (Cp40) z Rzeszowa do Holandii. | Fi.184, 187 |
| 10 PLN | |
29504 |
1925 kartka z Wilna do Niemiec, znaczek kwestarski. | Fi.184, 187 |
| 50 PLN | |
29505 |
1925 kartka ze Zdunów 11.6.25 do Niemiec. | Fi.184, 210 |
| 10 PLN | |
29506 |
1925 ekspres polecony z Bielska 14.VII.25 do Szwajcarii. | Fi.185, 186, 190 Mi.204, 205, 209&nbs; |
| 30 PLN | |
29507 |
1925 list polecony z Przemyśla do Krakowa, ciekawy datownik Przemyśla z wyróżnikiem 2a w prostokącie, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.186, 187 Mi.205, 206 |
| 120 PLN | |
29508 |
1925 kartka z Częstochowy nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Warszawa numer 101. | Fi.187 |
| 50 PLN | |
29509 |
1925 list polecony z Radomyśla do Pragi. | Fi.188 Mi.207 |
| 25 PLN | |
29510 |
1925 wydanie z dopłatą na Skarb Narodowy, seria bez znaczka za 40 + 50 gr w czworoblokach, katalog Fischer 1.600,- zł. | Fi.194-202, 204 Mi.213-21, 223 |
| 900 PLN | |
29511 |
1925 wydanie z dopłatą na Skarb Narodowy, seria stemplowana. | Fi.194-204 Mi.213-23 |
| 750 PLN | |
29512 |
1925 wydanie z dopłatą Na Skarb Narodowy, seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.1200.-). | Fi.194-204 Mi.213-23 |
| 1 200 PLN | |