The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
12166

1988 całostka z dodatkową frankaturą mechaniczną.

10 PLN10 PLN
12234

1994 Europa CEPT, przesunięte lekko ząbkowanie poziome (jasnoniebieski pasek u góry znaczka) i pionowe.

15 PLN15 PLN
12235

1994 50ta rocznica bitwy pod Monte Cassino, kartka pamiątkowa ofrankowana znaczkiem polskim i włoskim ostemplowanymi okolicznościowo 18.5 w Warszawie i na Monte Cassino, z numerem 114 (nakład 1500 egzemplarzy).

40 PLN40 PLN
12259

1995 Światowy Kongres Uczestników Lotów Kosmicznych znaczek na okolicznościowej karcie ostemplowany okolicznościowo 10.09 w Warszawie w pierwszym dniu obiegu.

30 PLN30 PLN
12290

1998 Europa CEPT (IX) arkusz znaczków z 1 sektora, lewy margines bez perforacji, skasowany 05.05 w pierwszym dniu obiegu, z pełną oryginalną gumą; idealny stan zachowania.

50 PLN30 PLN
12362

2008 450 lat poczty polskiej, limitowana wersja bloku z nadrukiem z XX OWF Wrocław 2008 na zlecenie ZG PZF za zgodą Poczty Polskiej.

38 PLN43 PLN
12363

2008 450. lat poczty polskiej, czarnodruk bloku.

25 PLN25 PLN
12370

2009 65. rocznica Powstania Warszawskiego, blok z niekatalogowanym jeszcze błędem występującym w znikomej części nakładu w postaci plamy na lewo od napisu 65.

80 PLN85 PLN
12374

2010 śladami Karola Wojtyły - Wadowice, karnet okolicznościowy Polskiej Poczty zawierający rzadki arkusik w idealnym stanie.

75 PLN85 PLN
12389

2011 20. rocznica utworzenia Grupy Wyszehradzkiej, arkusik.

45 PLN40 PLN
12390

2011 20. rocznica utworzenia Grupy Wyszehradzkiej, arkusik.

80 PLN80 PLN
12392

2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, arkusz sprzedażny.

90 PLN90 PLN
12393

2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, arkusik.

55 PLN50 PLN
12409

2012 Mistrzostwa Europy EURO 2012, blok.

18 PLN18 PLN
12418

1920 cyfry między gwiazdkami - II wydanie, na cienkim papierze, czysta seria znaczków urzędowych.

50 PLN50 PLN
12473

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, parka bez perforacji poziomej.

80 PLN80 PLN
12475

1919 lokalne prowizoria dopłat, BALIGRÓD (typ 6) - nadruk fioletowy stempelkiem gumowym, przekaz pocztowy (formularz z orzełkiem) wysłany 23.VII z Drohobycza, na odwrocie znaczek za 50 hal z nadrukiem Porto, walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

600 PLN600 PLN
12481

1919 zestaw 5 znaczków z nadrukami lokalnymi porta.

40 PLN40 PLN
12517

1923 czworobloki w różnych odmianach.

10 PLN10 PLN
12523

1924 list sądowy z Krakowa.

10 PLN10 PLN
12533

1931 miejscowy list urzędowy "NALEŻYTOŚĆ POCZTOWĄ UIŚCI ADRESAT" wysłany 12.VIII w Kołomyi, ponieważ "adresat wyjechał na nie ograniczony czas" przesyłka nie została doręczona i zwrócona do nadawcy; list do tej pory nie został otwarty !

30 PLN30 PLN
12541

1934 wydanie przedrukowe, minimalne podlepki, seria.

10 PLN10 PLN
12575

1951 zawiadomienie o przesyłce z Sanoka opłacone znaczkami dopłaty z nadrukiem groszy typ 3.

80 PLN80 PLN
12894

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Włocławka 10.V.19 do Koła, całostka z nadrukiem zbliżonym do typu 27 z szczątkową kropką po wysyłającego lecz bez spacji przy cyfrze 1.

120 PLN540 PLN
12895

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; niekatalogowana wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - występują m.in. wspólnie cechy opisowe 2 i 11; dobry stan zachowania.

250 PLN225 PLN
12896

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 25.11.19 do Wiednia, całostka z nadrukiem typ 4.

90 PLN95 PLN
12899

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 8.7.19 do Radomia, całostka z nadrukiem nie odpowiadającym skatalogowanym nadrukom, dziury po archiwizacji.

80 PLN80 PLN
12904

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Częstochowy 27.12.18 do Warszawy, całostka z nadrukiem typ 3.

100 PLN100 PLN
12908

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Kalisza 14.5.19 do Niemiec, całostka z nadrukiem nie odpowiadającym skatalogowanym nadrukom.

120 PLN540 PLN
12931

1919 wydanie krakowskie, kartka z Wadowic 3.VII.19 do Białej, nadruk typ 6.

100 PLN100 PLN
12955

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23.

40 PLN40 PLN
12981

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14.

40 PLN40 PLN
12995

1920 dwie całostki na różnych papierach.

70 PLN70 PLN
13010

1920 całostka bez hasła propagandowego.

30 PLN30 PLN
13061

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN120 PLN
13072

1932 godło państwowe - 20 gr, sygnatura (III-1934), hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

sygnatura (III-1933), hasło propagandowe F - OPIEKUJ SIĘ DZIECKIEM - BĘDZIE MNIEJ WIĘŹNIÓW I PRZESTĘPCÓW.

sygnatura (III-1934), hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

300 PLN360 PLN
13083

1934 całostka z sygnaturą VIII-1934 i hasłem propagandowym J.

35 PLN35 PLN
13097

1935 M/S Piłsudski, sygnatura V-1936, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! dobry stan zachowania.

50 PLN45 PLN
13118

1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan.

50 PLN50 PLN
13191

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 - Władysław Stanisław Reymont; przebarwienia.

100 PLN90 PLN