19055

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski, Petriuk.

100 PLN100 PLN
19059

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Krawczyk.

20 PLN17 PLN
19062

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, minimalne złamanie widoczne na stronie gumowanej, gwarancja Schmutz.

450 PLN450 PLN
19076

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, kolorowy fotoatest Mikulski.

3 900 PLN3 500 PLN
19077

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62, gwarancja Mikstein, Petriuk.

280 PLN280 PLN
19078

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67, sygnatura Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

360 PLN360 PLN
19079

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, uszkodzony prawy górny narożnik, poza tym bardzo ładny, niska cena wywoławcza, sygnowany, gwarancja i opis Łaszkiewicz.

80 PLN72 PLN
19080

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 99, ukośne złamanie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

100 PLN100 PLN
19087

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, gwarancja i opis Schmutz.

160 PLN160 PLN
19091

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

1 600 PLN1 800 PLN
19095

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

400 PLN360 PLN
19099

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.37, mocno uszkodzony lewy górny narożnik, poza tym ogólnie ładny, bardzo niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN140 PLN
19108

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja Mikstein, Schmutz.

25 PLN25 PLN
19111

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, gwarancja Schmutz.

100 PLN140 PLN
19112

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, lekki ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

100 PLN180 PLN
19113

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk.

200 PLN210 PLN
19114

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

100 PLN100 PLN
19125

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94/95, z bardzo rzadkim w tym wydaniu "abklatschem", znaczki skośnie załamane, prawy z małym uszkodzeniem papieru i przebarwieniem liczony jako podlepkowy, bardzo ciekawe, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Landre.

200 PLN525 PLN
19130

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzona A", gwarancja Schmutz.

250 PLN250 PLN
19133

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja Schmutz.

40 PLN40 PLN
19134

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, skośne pęknięcie gumy, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

40 PLN45 PLN
19140

1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" z śladem po złamaniu narożnika widocznym od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz.

200 PLN240 PLN
19142

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Petriuk.

50 PLN60 PLN
19143

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Landre.

50 PLN90 PLN
19146

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Lewoński.

50 PLN50 PLN
19148

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38/49, gwarancja Gryżewski, Lewoński.

200 PLN261 PLN
19156

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", gwarancja i opis Ryblewski.

50 PLN50 PLN
19157

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA", gwarancja Lewoński.

70 PLN160 PLN
19158

1919 wydanie krakowskie, dziewięcioblok z nadrukiem pierwszej formy z poz 28/50, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", jeden znaczek z poz. 28 z podlepką, gwarancja.

500 PLN500 PLN
19159

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Danowski.

200 PLN200 PLN
19164

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", fotoatest Schmutz.

5 000 PLN4 500 PLN
19165

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

70 PLN70 PLN
19166

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja Schmutz.

80 PLN80 PLN
19167

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.12, sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

70 PLN75 PLN
19173

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk.

150 PLN135 PLN
19178

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz.

500 PLN500 PLN
19179

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem formą IIB poz.60, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

440 PLN587 PLN
19196

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym z nadrukiem formy IVB z poz. 5 w typie 3, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN300 PLN
19202

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 15 typu 3, znaczek w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

1 200 PLN1 100 PLN
19205

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 15 z nadrukiem typu 5, gwarancja i opis Schmutz.

600 PLN600 PLN