1943 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana z agencji pocztowej w Krzeszowie, czerwony trzywierszowy w ramce stempelek "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)" odciśnięto prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 26.6 w urzędzie pocztowym w Nisku; bardzo dobry stan zachowania.