1926 Kolumna Zygmunta - karta podwójna 10+10 gr, sygnatura tylko na karcie z opłaconą odpowiedzią (P.Z.G.No 753/2-500000-25.);

1927 Kolumna Zygmunta - karta podwójna 10+10 gr, długość napisu KARTKA POCZTOWA 58,5 mm, bez sygnatury nakładu; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Lot # 16828

Auction 98
Current price: 294 PLN
Catalog: Fi.Cp44I, 47
Category: Postal stationery

Number of bids: 1 Bid history