1925 Kolumna Zygmunta - 10 gr, format 140x90 mm, bez sygnatury nakładu; karta dofrankowana (obowiązkowa dopłata 1 gr) i wysłana 26.VI.26 ze Lwowa do Krakowa;

1925 Kolumna Zygmunta - 10 gr, format 140x90 mm, bez sygnatury nakładu; karta wysłana 10.12 z miejscowości Paleśnica do Krakowa, doskonale odciśnięty rusztowy kasownik nadawczy;

1926 Kolumna Zygmunta - 10 gr, kreski tła dochodzą do cyfr nominału, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 56,5 mm, sygnatura (P.Z.G.No 76-10.000.0000-26.);

1926 Kolumna Zygmunta - 20 gr, kreski tła nie dochodzą do cyfr nominału, format 148x105 mm, sygnatura (P.Z.G.Nr 235-5.000.0000-26.);

1926 Kolumna Zygmunta - 10 gr, kreski tła nie dochodzą do cyfr nominału, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 56,5 mm, sygnatura (G.D.P.iT. XII-926); usterka - w sygnaturze brak nawiasu otwierającego przed XII-926;

1926 Kolumna Zygmunta - 10 gr, kreski tła nie dochodzą do cyfr nominału, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 56,5 mm, sygnatura (G.D.P.i T. XII-926); karta wysłana 5.VI.27 z Czortkowa do Krakowa;

1927 Kolumna Zygmunta - 10 gr, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 58,5 mm, sygnatura (M.P.i T. II-1927); karta wysłana 11.9 z Jordanowa do Krakowa, rusztowy kasownik nadawczy;

1927 Kolumna Zygmunta - 10 gr, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 58,5 mm, sygnatura (M.P.i T. X-1927); karta dofrankowana i wysłana 19.6 z Rabki do Krakowa, rusztowy kasownik nadawczy; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Lot # 16827

Auction 98
Current price: 320 PLN
Catalog: Fi.Cp42, 43I, 43II, 45Ia
Category: Postal stationery