1943 Tajna Poczta Podziemna, wydanie urzędowe do opłaty tajnego "Monitora Polskiego" - znaczek za 1 zł. poz.7 (Fi.250.-), klisze tego znaczka uszkodzone były w największym stopniu - najbardziej charakterystyczne są duże białe plamy na ramce nominału, jedna na górze i dwie w prawym dolnym rogu, forma do druku wartości nominału z błędami "brak haczyka w cyfrze 1" i "uszkodzone z w zł.", znaczek unieważniony datownikiem T.P.P. w dniu 5.V.1943 na wycinku, piękny stan zachowania.

Lot # 3066

Auction 97
Current price: 500 PLN
Catalog: Fi.2
Category: WW2 military postage