1950 "groszy" niedostatecznie opłacony list wysłany 23.4.51 z Poznania do Warszawy, ofrankowany znaczkiem z nadrukiem typu 12, oznaczony stempelkiem dopłaty z dopisaną wartością "90", doklejone znaczki dopłaty z nadrukiem typu 2 skasowane 25.IV datownikiem Warszawa 1; dobry stan zachowania (znaczek opłaty w dwóch miejscach uszkodzony).

Lot # 16358

Auction 93
Current price: 300 PLN
Catalog: Fi.D121, D123
Mi.P138, P140
Category: Postage dues