1923 Republika Weimarska - Inflacja, opłata 60.000.000.000 - frankatura mieszana wydań nominowanych w miliardach, list ekspresowy wysłany 24.11 z Monachium do Oberammergau, znaczek z 5 Mrd/10 Mln z uszkodzonymi cyfrą 5 i literą d w Milliarden; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 8658

Auction 92
Current price: 400 PLN
Catalog:
Mi.325, 326, 334, 335
Category: Germany