1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", komplet 3 kart pocztowych o różnych sygnaturach: (E/0281), L.Z.6.45.25000(1008) i najrzadszej L.Z.7.45.25000(1591); bardzo dobry stan zachowania (karta Cp1 z minimalnymi śladami od "narożników" fotograficznych na odwrocie).

Lot # 20249

Auction 79
Current price: 220 PLN
Catalog: Fi.Cp1, 2a, 2b
Category: WW2 PoW and internment camps