1860 Królestwo Polskie, pierwszy polski znaczek za 10 kop. w kolorach niebieskim i ciemnoróżowym z pełną oryginalną gumą na całej powierzchni; co rzadkie rysunek z obu klisz bez większych usterek, papier średniej grubości z lekko prześwitującym rysunkiem na odwrocie, ma ślad podlepki i poza uszkodzonym lewym górnym narożnikiem zachował się w bardzo dobrym stanie; sygnowany WR - Rachmanow, kolorowy fotoatest.

Lot # 14134

Auction 64
Current price: 12 000 PLN
Catalog: Fi.1ad
Category: Polish Kingdom