1939 Obszary anektowane przez Niemcy, widokówka datowana 11.X w Kruszwicy, wysłana z Inowrocławia do Warszawy, znak opłaty unieważniony jednowierszowym stemplem prowizorycznym - Hohensalza; karta wysłana zaledwie kilka dni po skończeniu Kampanii Wrześniowej (Hel walczył do 2.X, bitwa pod Kockiem skończyła się 6.X); bardzo rzadki walor z okresu przejściowego w bardzo dobrym stanie zachowania (znaczek minimalnie uszkodzony).

Lot # 23465

Auction 55
Current price: 200 PLN
Catalog:
Mi.516
Category: WW2 foreign postage

Number of bids: 1 Bid history