1942 Polskie Siły Zbrojne w ZSRR, karta wiązana do pakietu zawierającego rozkazy i meldunki wysłane ze Sztabu Polskich Sił Zbrojnych w ZSRR do Centrum Wyszkolenia Artylerii w Karsu, datownik "GŁÓWNA POCZTA POLOWA D.TWO.POL.SIŁ.ZBR.w.ZSRR" z wpisaną datą 18.7.42, poniżej numer RN978 i dwa podpisy; rzadki służbowy walor z okresu formowania Polskiej Armii w Związku Sowieckim przesłany za pośrednictwem polskiej poczty polowej; ogólnie dobry stan zachowania (ślady archiwizacji)

Lot # 16974

Auction 54
Current price: 120 PLN
Catalog:
Category: WW2 military postage

Number of bids: 1 Bid history