1882 karta pocztowa za 3 kop., datowana "18/4 82 Station Kowal", wysłana 6.4 do Włocławka, przesłana wagonem pocztowym nr.27 relacji Warszawa-Aleksandrów - kasownik POCZTOWY WAGON ( ) No.27 z wyróżnikiem "7", znak opłaty skasowany nieczytelnie odciśniętym datownikiem, kasownik odbiorczy Włocławek na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 12192

Auction 49
Current price: 200 PLN
Catalog:
Mi.P5
Category: Foreign Postage on Polish territory