1939 Oflag XVIIIA - formularz wczesnego typu wysłany 9.XII z obozu do Warszawy, cyfra "6" wskazująca datę przekazania przesyłki do ocenzurowania, stempelek cenzury obozowej z dopisanym numerem cenzora i jego parafką; dodatkowo pieczątka z numerem obozu "Oflag XVIIIA"; dobry stan zachowania (miejscowe przebarwienia, klapa uszkodzona); karta wystawowa z eksponatu J.Falkowskiego.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 300 PLN |
Catalog: |
Category: | WW2 PoW and internment camps |
Number of bids: | 0 Bid history |