1940 Stalag XVIIB - formularz wczesnego typu datowany "I/II 40r.", wysłany z obozu do Mińska Mazowieckiego, stempelek cenzury obozowej i dodatkowa pieczątka z numerem obozu "Stalag XVIIB"; bardzo dobry stan zachowania.

1939 Oflag XVIIIA - formularz wczesnego typu wysłany 9.XII z obozu do Warszawy, cyfra "6" wskazująca datę przekazania przesyłki do ocenzurowania, stempelek cenzury obozowej z dopisanym numerem cenzora i jego parafką; dodatkowo pieczątka z numerem obozu "Oflag XVIIIA"; dobry stan zachowania (miejscowe przebarwienia, klapa uszkodzona); karta wystawowa z eksponatu J.Falkowskiego.

Lot # 15122

Auction 49
Current price: 300 PLN
Catalog:
Category: WW2 PoW and internment camps