1950 "Gröszy" - odmiana nadruku typu 26, powstała w urzędzie pocztowym Legnica 1, opisana w Polskich Znakach Pocztowych t.II str.456 przy typach lokalnych Dyrekcji Wrocławskiej, ekspresowy list polecony wysłany 10.II.1951 do Wrocławia, kasownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania (jeden znaczek uszkodzony); wartość samych znaczków kasowanych, bez uwzględniania rzadkości typu - Mi.90 euro; gwarancja Krawczyk.

Lot # 15678

Auction 44
Current price: 450 PLN
Catalog: Fi.520, 527I
Mi.651, 665
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history