1903 list pobraniowy "za zaliczką K.600", wysłany 30.VI "Na koszt" odbiorcy z urzędu Kraków - Piasek do Tarnowa; na odwrocie nieuszkodzone, ładnie zachowane, pieczęcie lakowe z godłem Królestwa Galicji i Lodomerii: "BANK KRAJOWY KRÓL. GALICYI I LODOMERYI W W.KS. KRAKOWSKIEM"; całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

Lot # 6042

Auction 43
Current price: 200 PLN
Catalog:
Category: Foreign Postage on Polish territory