1934 III Rzesza, ilustrowana karta pocztowa, sygnatura (37-102-1-B4), wysłana 17.V.1938 z Monachium do Lipska, znak opłaty unieważniony idealnie odbitym wirnikiem reklamowym; doskonały stan zachowania.

Lot # 15415

Auction 39
Current price: 60 PLN
Catalog:
Mi.P236
Category: Germany