1915 okupacja austro-węgierska, karta Bośni i Hercegowiny z nadrukiem, ofrankowana znaczkami wydania przedrukowego, pamiątkowo ostemplowana 13.IV w urzędzie etapowym Dąbrowa in Polen, kasownik z wyróżnikiem "a"; całość sygnowana; doskonały stan zachowania; z kolekcji S.Rosińskiego.

Lot # 9045

Auction 34
Current price: 65 PLN
Catalog: Fi.Cp1, 1-9, 15
Category: WW1 occupation postage

Number of bids: 3 Bid history