1919 walki polsko-ukraińskie, obrona Lwowa, widokówka wysłana 18.V z poczty polowej nr.12, przesłana lokalnie we Lwowie, wyraźnie odbity stempelek formacyjny "39. p.p. Strzelców lwowskich"; na stronie widokowej sygnowana litografia znakomitego austriackiego ilustratora Ernsta Kutzera.

Lot # 15407

Auction 31
Current price: 300 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage