1919 Poczta Polowa W.P. 12, pocztówka wysłana 18.V adresowana do Lwowa, wyraźnie odbity stempelek formacyjny "39. p.p. Strzelców lwowskich"; na stronie widokowej sygnowana litografia znanego austriackiego ilustratora Ernsta Kutzera.

Lot # 412

Auction 17
Current price: 200 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage