The auction will start on 19.02.2026

1980 koperta lotnicza do korespondencji zagranicznej (KDL), makulaturowa, wadliwie złożona koperta o sygnaturze (1979), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis MK Walocha.

Lot # 64901

Auction 126
Current price: 120 PLN
Catalog: Fi.Ck65 MK
Category: Postal stationery