The auction will start on 15.11.2024

1942 Poczta Obozowa - "Wdowa" II wydanie, znaczek w kolorze ultramarynowym, na papierze białym gładkim średnim, na karcie pocztowej skasowanej stemplem okolicznościowym "TYDZIEŃ ŚWIĘTA W.F. I SPORTU "; całości Poczty Obozowej z "Wdowami" II wydania są bardzo rzadko spotykane, w przeciwieństwie do "Wdów" I wydania, którymi chętnie opłacano życzenia wysyłane Pocztą Wielkanocną; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Lot # 43217

Auction 120
Current price: 3 200 PLN
Catalog: Fi.1ax2
Category: PoW Woldenberg camp