The auction will start on 20.09.2024

1919 I Polska Wystawa Marek, narożny pionowy pasek znaczków za 5+5 f., środkowy znaczek z katalogowanym błędem na poz.20 "uszkodzona prawa cyfra 5" w bardzo zaawansowanym stadium - nie tylko brak poziomej kreski ale i części brzuszka, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis błędu Walocha.

Lot # 28174

Auction 119
Current price: 150 PLN
Catalog: Fi.102B B3
Mi.118A
Category: Inter-war Poland 1919-1939