1919 I Polska Wystawa Marek, narożny pionowy pasek znaczków za 5+5 f., środkowy znaczek z katalogowanym błędem na poz.20 "uszkodzona prawa cyfra 5" w bardzo zaawansowanym stadium - nie tylko brak poziomej kreski ale i części brzuszka, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis błędu Walocha.