1946 Zabytki architektury - zamek w Lanckoronie, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N1.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, lewy górny znaczek z błędem na poz.81 "plama na prawo od prawej baszty"; bardzo dobry stan zachowania.