górna, o wymiarach 104x128 mm wykonana piórkiem i kredkami, sygnowana "W.Urbański";
dolna, o wymiarach 127x103 mm, wykonana piórem, satyryczny podpis, sygnowana nieczytelnie, datowana Choszczno 25.IV.1942;
dobry stan zachowania;
na karcie albumowej.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 1 000 PLN |
Catalog: |
Category: | WW2 PoW and internment camps |
Number of bids: | 0 Bid history |