1919 I Polska Wystawa Marek, czworoblok czystych znaczków za 25+5 f., dwa dolne z błędami, lewy z poz.55 "uszkodzona prawa cyfra 5", a prawy z katalogowanym na poz.56 "ścięty brzuszek lewej cyfry 5", podlepka na środku czworobloku, ładny stan zachowania, gwarancja Walocha.