The auction will start on 20.09.2024

1915 Warszawa, seria nie wprowadzona do obiegu, oba znaczki z tłem jasnobrązowawożółtym i pełną oryginalną gumą z jedną lekką podlepką (Fi.600.-), piękny stan zachowania, historyczne sygnatura i gwarancja "Gebr.Senf Leipzig", Rembieliński, gwarancja

Lot # 23748

Auction 114
Current price: 600 PLN
Catalog: Fi.I-IIb
Category: Town postage 1914-1918