1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 25/7,5 fen. z przesuniętym w lewo skos nadrukiem pierwszą formą, prawy z błędem na poz.32 "kropka w k w Polska" (Fi.250.-), dodatkowo na lewym znaczku uszkodzona cyfra 2, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.