1917 korespondencja Polaków - jeńców wojennych z terenów Rosji, formularz z emblematem czerwonego krzyża oraz napisami po niemiecku i rosyjsku (część również po francusku) wydany nakładem Austriackiego Czerwonego Krzyża, datowany "N[owy] targ 7/8 1917" wysłany do miejscowości Nowa Wasylówka w guberni stawropolskiej - nieczytelny datownik nadawczy, okrągły stempelek cenzury moskiewskiej nr.216 i trójkątny cenzury austriackiej z Wiednia; dobry stan zachowania (karta z trzech stron przycięta); temat - CZERWONY KRZYŻ.

Lot # 11892

Auction 113
Current price: 150 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage