The auction will end on 04.03.2024

1900 widokówka Braniewo - Gruss au Braunsberg O/Pr. - litografia, dodatkowe wrażenia estetyczne pojawiają się gdy ogląda się kartę "pod światło", z obiegu; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 52202

Auction 111
Current price: 200 PLN
Catalog:
Category: Postcards from Polish territory