Register
Login
Register
Login
Home page
Current auction
Recent result
Archive
Regulation
Contact
The auction will end on
08.07.2024
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania.
Lot # 51384
Auction 111
Close:
Auction is closed
Current price:
100 PLN
Catalog:
Fi.Cp119Ib
Category:
Postal stationery
Number of bids:
0
Bid history