1951 Bierut 15gr + 45gr - frankatura dwukolorowa, znaczki za 45 gr z pustopolami z lewej strony, zagraniczny list polecony wysłany 21.-3 z urzędu Katowice 2 do miejscowości Nova Rise w Czechosłowacji, datownik przejściowy urzędu Katowice 1, przesyłkę w kraju przeznaczenia poddano kontroli celnej, na odwrocie stemple PZF zezwalające na wysyłkę znaczków za granicę i datownik odbiorczy; dekoracyjna całość o ładnie udokumentowanym obiegu pocztowym; bardzo dobry stan zachowania (jeden znaczek uszkodzony przy otwieraniu listu).

Lot # 48308

Auction 111
Current price: 150 PLN
Catalog: Fi.535, 539Pp
Mi.671, 674
Category: Communist Poland 1945-1952