1918 Przedbórz, III wydanie, rzadki w tym stanie zachowania zestaw prób (makulatury) dwustronnych 2/10 gr. i 4/6 gr.;

pierwsza - 2 gr. typ 1 na 10 gr. typ 3 po stronie gumowanej;

druga - 4 gr. typ 1 na 6 gr. typ 3 po stronie gumowanej;

zachowane z pełną oryginalną gumą, z jednym bardzo lekkim śladem podlepki, jak lekkim można zobaczyć na dużych skanach każdej próby, widać też na nich cechy poszczególnych typów, nie ma żadnych zmieniających rysunek oznaczeń i sygnatur.

Lot # 31788

Auction 110
Current price: 2 400 PLN
Catalog: Fi.7A/10A, 8A/9A
Mi.7B/10B, 8B/9B
Category: Town postage 1914-1918