1954 zwierzęta chronione, 45 gr żubry, czworoblok metrykalny z oznaczeniem walca N.1.W.I-57 r. znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, dodatkowo zwraca uwagę przesunięcie druku stalorytu i rotograwiury (kolorów) względem siebie, czyste, dobry stan zachowania.

Lot # 37663

Auction 110
Current price: 60 PLN
Catalog: Fi.743B
Mi.885A
Category: Polish People's Republic 1952-1989