1939 "KASPROWY WIERCH 1988 m" Zakopane 1 - widokówka do Murzasichle przesłana 24 VI koleją linową z pośrednictwa pocztowego na Kasprowym Wierchu, znaczek skasowane stemplem okolicznościowym; dodatkowy słabiej widoczny trójkątny fioletowy stempel "KASPROWY WIERCH KOLEJ LINOWA 1988 mtr. ad p.m."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 004).

Lot # 3175

Auction 107
Current price: 140 PLN
Catalog: Fi.310
Mi.331
Category: Inter-war Poland 1919-1939