1942 Armia Polska w Wielkiej Brytanii, seria trzech nalepek poczty polowej do zabezpieczania uszkodzonych przesyłek z nadrukiem "POLISH FIELDPOST" i belek zakrywających poprzednie napisy - nalepki 1 Korpusu miały nabrać charakteru ogólnego, cięta na niebieskim papierze, piękny stan zachowania.